Podnikáte ve zdravotnictví a hledíte účinný lék pro své finance?

Již téměř 8 000 lékařů a podnikatelů ve zdravotnictví využívá služeb Komerční banky. Ta ušila podnikatelům ve zdravotnictví nabídku na míru - a to jak v oblasti každodenního bankovnictví, tak v oblasti financování podnikatelských aktivit. Soukromí lékaři, provozovatelé lékáren, veterináři či obchodníci s farmaceutickými přípravky oceňují každý den výhody produktů a služeb, které respektují jejich potřeby a požadavky. Komerční banka vám poskytne finance na rozvoj podnikání i lékařské praxe. Ať již potřebujete menší finanční výpomoc, nebo se chcete pustit do realizace větších plánů, v Komerční bance získáte potřebné finance bez zbytečného papírování, stresu a starostí. 

Již vás nezaskočí přechodný nedostatek peněz na vašem účtu. Zpoždění plateb od zdravotní pojišťovny nebo náhlá potřeba investovat do nového vybavení vám již nemusí dělat vrásky. Díky povolenému debetu můžete v hotovosti nebo bezhotovostně čerpat prostředky po dobu 180 kalendářních dnů!

Povolený debet až 3 miliony korun získáte s balíčkem Optimum Medicum se sníženou úrokovou sazbou do 10 %. Pokud vám stačí 500 tis. korun nebo méně a jste našimi klienty, můžete požádat o povolený debet bez nutnosti předkládat finanční výkazy!

S většími výdaji pomůže úvěr připravený speciálně pro potřeby lékařů včetně stomatologů - úvěr Medicum.

Jedná se o krátkodobý, střednědobý či dlouhodobý provozně investiční úvěr, se kterým lze mimo jiné pořídit nákup ordinace při přebírání lékařské praxe, finančně náročnější vybavení, případně se pustit do modernizace či velké rekonstrukce ordinace nebo lékárny.
Na rozdíl od běžných úvěrů na trhu můžete použít úvěr Medicum na financování vybavení ordinace a provozních nákladů odděleně. Sami si zvolíte, zda vám více vyhovuje čerpat a splácet jistinu jednorázově či postupně, a vybrat si můžete také mezi měsíční nebo čtvrtletní úhradou úroků z úvěru. Klienti s kontem Optimum Medicum získají v Komerční bance 50% slevu z poplatků spojených s vyřízením úvěru.

Komerční banka vám také pomůže se správou vašich podnikatelských financí. Díky balíčku Optimum Medicum získáte běžný účet, který můžete pohodlně obsluhovat přes svůj počítač či telefon. Informace o pohybech na účtu zjistíte online nebo z elektronických výpisů každý měsíc. Díky internetovému bankovnictví Mojebanka oceníte možnost zpřístupnit obsluhu účtu několika osobám a nastavit u nich různé úrovně uživatelských práv - vaši kolegové tak například připraví příkazy k úhradě, ale platba bude odepsána z účtu až poté, kdy ji vy osobně schválíte.
Snadné placení a přístup k hotovosti vám zajistí mezinárodní platební karta s kvalitním cestovním pojištěním pro vás a přímé rodinné příslušníky. Na tuto kartu si můžete také umístit vlastní obrázek nebo libovolně měnit její PIN, což oceníte při každém placení v obchodě nebo výběru z bankomatu. Navíc cena balíčku Optimum Medicum zahrnuje všechny výběry z bankomatů Komerční banky, takže za ně neplatíte další poplatky.

S Komerční bankou ušetříte také za svůj osobní účet. Díky Programu Duo získáte po celou dobu vedení podnikatelského balíčku Optimum Medicum vedení osobního účtu Duo konto zcela zdarma. Na jednom místě tak můžete obsluhovat své soukromé i podnikatelské finance, ať už na pobočce banky nebo přes internet či telefon!

V oboru zdravotnictví je čím dál větší konkurence. Vyjděte vstříc svým pacientům, s Komerční bankou je to snadné. Například terminál pro akceptaci platebních karet dnes očekávají jako samozřejmou součást služeb pacienti lékařů, stomatologů, ale i veterinářů či lékárníků. Vaši pacienti nemusejí navštěvovat vaši ordinaci či lékárnu s hotovostí v kapse nebo s obavou, že je zaskočí platba za některé nadstandardní služby.

Pro sektor zdravotnictví máme v Komerční bance celou řadu řešení. Obraťte se na bankovní poradce na kterékoli pobočce Komerční banky, ochotně vám pomohou s řešením konkrétních potřeb a požadavků.


Více informací získáte také na bezplatné Infolince KB 800 521 521 nebo na internetových stránkách www.kb.cz.

Zdroj: www.ihned.cz